Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Wiedza, eksperci, praktycy – nie może Cię zabraknąć!

Do rozpoczęcia Europejskiego Forum Gospodarczego zostały tylko dwa dni! 

Aby wziąć udział w Forum, wystarczy zarejestrować się na  stronie https://elodzkie.pl/wydarzenia/xiii-europejskie-forum-gospodarcze-lodzkie-2020. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link z dostępem do strony transmisji wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Drugiego Dnia EFG – 03.12.2020 – dr Maciej Wejman, Prezes Regionalnego Funduszu Rozwoju Województwa Łódzkiego podczas IX Panelu „Łódzkie w walce z COVID-19 – rola Instytucji Pośredniczących” przedstawi jakie działania są podejmowane w celu niwelowania negatywnych skutków gospodarczych pandemii COVID-19 oraz jakie Instrumenty Finansowe zostaną uruchomione dla firm, aby umożliwić im bieżące funkcjonowanie oraz dalszy rozwój. Uczestnicy panelu szerzej poznają plany wdrożenia w 2021 r. przez RFRWŁ Regionalnej Pożyczki Obrotowej.

Gospodarzami Panelu są, Regionalny Fundusz Rozwoju Województwa Łódzkiego i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, instytucje które dysponują środkami unijnymi i wspierają przedsiębiorców w regionie łódzkim.

Uwaga! Możesz się zarejestrować jeszcze przez:

Skip to content