Wiedza, eksperci, praktycy – nie może Cię zabraknąć!

Do rozpoczęcia Europejskiego Forum Gospodarczego zostały tylko dwa dni! 

Aby wziąć udział w Forum, wystarczy zarejestrować się na  stronie https://elodzkie.pl/wydarzenia/xiii-europejskie-forum-gospodarcze-lodzkie-2020. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link z dostępem do strony transmisji wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Drugiego Dnia EFG – 03.12.2020 – dr Maciej Wejman, Prezes Regionalnego Funduszu Rozwoju Województwa Łódzkiego podczas IX Panelu „Łódzkie w walce z COVID-19 – rola Instytucji Pośredniczących” przedstawi jakie działania są podejmowane w celu niwelowania negatywnych skutków gospodarczych pandemii COVID-19 oraz jakie Instrumenty Finansowe zostaną uruchomione dla firm, aby umożliwić im bieżące funkcjonowanie oraz dalszy rozwój. Uczestnicy panelu szerzej poznają plany wdrożenia w 2021 r. przez RFRWŁ Regionalnej Pożyczki Obrotowej.

Gospodarzami Panelu są, Regionalny Fundusz Rozwoju Województwa Łódzkiego i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, instytucje które dysponują środkami unijnymi i wspierają przedsiębiorców w regionie łódzkim.

Uwaga! Możesz się zarejestrować jeszcze przez:

Skip to content